A TOTAL RIP OFF ( ̄∇ ̄")

VILU March 18, 2021 9:03 pm

4 of those leaves cost 100 gold and 10 thousand leaves costs 250 thousand which is basically buying in bulk but either way a single leave is costing 25 gold, buying in bulk should had made the leaves cheaper but no MC IS RIPPING EVERYONE OFF ٩(๑❛ᴗ❛๑)۶

Responses
    bananacream March 19, 2021 12:31 pm

    mc really went: money brr brr lezz get it!